sobota, 13 lipca 2013

4 urodziny bloga - konkurs!Jak wiecie (lub nie) nie mam tendencji do wypisywania podsumowań i statystyk, więc i tym razem tego nie będzie. Blog obchodzi swoje urodziny dokładnie 18 lipca, ale nie będę wtedy obecna, gdyż już w poniedziałek aż do piątku wyjeżdżam zwiedzać stolicę naszego kraju. Dlatego już dziś dziękuję Wam wszystkim, czytelnikom, za wszelkie odwiedziny, komentarze i mam nadzieję, że będziecie ze mną kolejny rok :)

A z okazji tych 4 latek - konkurs! :)
Zacznę od końca, gdyż od nagrody. A pula nagród zawarta jest tutaj i książka będzie wybrana przez zwycięzcę. A teraz trochę formalności:

1. Konkurs będzie trwał od dziś, tj. 13 lipca do 24 lipca do północy. Wyniki ogłoszę w ciągu dwóch dni.
2. Wziąć udział mogą osoby posiadające bloga podawszy adres e-mail. Osoby nie mające bloga również zobowiązane są zostawić adres e-mail oraz nick - w formie wybrania opcji Nazwa/adres URL i wpisania tam nicka (pole adresu zostawić puste). Komentarze z opcji Anonimowy zostaną usunięte.
3. Zwyciężą dwie osoby: pierwsze miejsce zajmie osoba, której odpowiedź będzie zbliżona do najwłaściwszej i wybrana będzie przeze mnie. Drugi zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania.
4. Nagrodą są książki podane wyżej, prawo pierwszeństwa w wyborze ma osoba, która zajęła pierwsze miejsce. Dodatkowym upominkiem będzie zakładka do książki oraz słodkości.
*Książki "Z ciemnością jej do twarzy", "Koniec gry" to egzemplarze recenzenckie. "Adrian Mole, lat 13 i 3/4" ma inną okładkę.
5. O wygranej powiadomię mailem. Na adres do wysyłki będę czekać 5 dni. (Jeśli ktoś wie, że w czasie, gdy ogłoszę wyniki nie będzie obecny, niech napisze o tym w komentarzu - w razie ewentualnej wygranej poczekam dłużej.) Po upłynięciu tego czasu, odbędzie się ponowne wyłonienie zwycięzcy.

A teraz konkrety:
Wasze zadanie polega na wstawieniu w komentarzu pod tym postem (i nigdzie indziej) cytatu. Ale nie byle jakiego. Jestem tu już 4 lata. Parę osób zna mnie lepiej, większość trochę gorzej, ale nie raz zamieszczane były posty typu Liebster Blog Award, jak w najnowszej notce. Co nieco o mnie tam zdradzałam. I dlatego cytat, który wstawicie ma... poniekąd opisywać mnie. Może cytat o kimś, kto lubi koty? Ja uwielbiam. Może osoby, która akurat zaczytuje się w książce? Może opis kogoś, kto boi się pająków? Wygra opis, który mi się spodoba i uznam, że najlepiej do mnie pasuje, ale jeśli ktoś wstawi cytat o Godzilli i powie, że skojarzyło mu się z nickiem - swoje szanse będzie miał w opcji losowania :) Mam nadzieję, że zadanie was nie przeraża i nie przerośnie. Pamiętajcie, chodzi o zabawę! :)

Na ewentualne pytania, wątpliwości, skargi i zażalenia odpowiem jutro do wieczora albo dopiero w sobotę. W międzyczasie skazani jesteście na własne domysły.

Powodzenia!


21 komentarzy:

 1. Nie znam Cię prawie wcale :), więc skorzystam z podpowiedzi :)

  „Kot to istota przewrotna i nieprzewidywalna. Jak kobieta.”- Lilian Jackson Braun - Kot, który mieszkał wysoko

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję urodzin! Oby tak dalej ;)

  Chciałabym zawalczyć o "Namiętność" Lauren Kate dlatego zaryzykuję taki oto cytacik:

  "Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasem ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza"- Marylin Monroe

  27 wyjeżdżam więc mam nadzieję, że jeśli szczęście mi dopisze poczekasz chwilę aż wrócę ;)

  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A! jeszcze mail: patrycja.kuchta.uK@gmail.com :)

   Usuń
 3. Gratuluję czwartej rocznicy :D Oby było ich więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale okrągła rocznica!
  Cytat z HP - "Pająki... dlaczego to zawsze muszą być pająki... dlaczego to nie mogą być motyle?" ;)
  agnieszka.deja@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. To już czwarte urodziny? :o wow gratuluję i oby tak dalej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. „Nigdy nie oglądałeś horrorów, stupide? - pisnął Levet. -Ten, kto odłącza się od grupy, zawsze zostaje posiekany przez Jasona, Freddiego albo Micheala Myersa”

  Cytat z "Drapieżnej ciemności" Alexandry Ivy :)

  elementarz90@gmail.com

  Pozdrawiam i gratuluję 4 rocznicy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sto lat, sto lat!:) Ja chyba nie wezmę udziału w konkursie, bo nie za bardzo mam pomysł na cytat. W takim razie powodzenia dla innych!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję :) Wszystkiego Naj życzę! :)
  Blog obserwuję jako kwiatusia

  Zgłaszam się do konkursu: akurat dzisiaj gdzieś czytałam, że kiedyś student Uniwersytetu Massachusetts- Lowell zapytał Stephena Kinga co go tak naprawdę przeraża. Odpowiedział: "Pająki, węże... i moja teściowa" ;)

  Pozdrawiam serdecznie,
  kwiatusia1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję rocznicy i nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć przynajmniej kolejnych czterech, równie wspaniałych lat ;>

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego kochana:) Nad cytatem pomyślę;) Jak znajdę to napiszę:p
  I mały prezencik: http://www.przedszkole-zagorow.pl/files/DSC09304.jpg :D

  OdpowiedzUsuń
 11. „Czytam dużo… Wykorzystuję tą przypadłość z przerażeniem, bo uzmysławiam sobie, że czasu coraz mniej, a książek coraz więcej. Chciałabym jak najwięcej pochłonąć, zapamiętać i zrozumieć..” Marta Fox - Wielkie ciężarówki wyjeżdżają z morza

  jagoda119@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. ZOSTAŁAŚ NOMINOWANA DO "VERSATILE BLOGGER"!
  Szczegóły na moim blogu :)
  http://recenzentki-ksiazkowe.blogspot.com/2013/07/pierwsze-nominacje.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Przede wszystkim wszystkiego naj:) I kolejnych czterech latek:D Co do cytatu, długo nie mogłam wybrać, w końcu postawiłam na Twoją miłość do książek i oto jest:
  "Ani tytuł, ani nazwisko autora nigdy nawet nie obiły mi się o uszy, ale nic tam. Decyzja została podjęta. Przez jedną i drugą stronę. Najostrożniej jak mogłem wziąłem książkę do ręki i przekartkowałem ją, wprowadzając w trzepot jej strony. Opuściwszy swą klatkę, wreszcie wolna rozbłysła fajerwerkiem złotego pyłu. W pełni zadowolony z wyboru ruszyłem labiryntem w drogę powrotną, ściskając książkę pod pachą i nie kryjąc radości. Byłem święcie przekonany, że ta książka czekała na mnie już od dawna, bardzo możliwe, że czekała na mnie zanim w ogóle przyszedłem na świat..."
  C.R.Zafon - Cień wiatru

  iara@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapewne nie trafię, ale cóż... do odważnych świat należy:
  "Proszę mnie nie traktować jak dziecko. Nie jestem łagodną wariatką, która wszystkiego sie boi. Jesetm szalona, miewam ataki histerii(...). A dziś coś mnie napadło. Popatrzyłam na księżyc i muszę z kimś porozmawiać".
  Paulo Coelho - Weronika postanawia umrzeć

  thrish10213@gmail.com

  I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jeszcze się rozejrzę i może zostanę na dłuzej. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystkiego najlepszego! ;-)
  "Stoisz w sa­mym środ­ku świata, możesz się roz­glądać dookoła i widzieć wszys­tko, co is­tnieje. Nie na­leżysz całko­wicie ani do nieba, ani do ziemi, ani śmier­telny jes­teś, ani nieśmier­telny, możesz sam siebie tworzyć i ug­niatać, możesz stać się zwierzęciem, ale możesz się od­rodzić w bo­gu po­dob­nej pos­ta­ci. Ty je­den możesz się roz­wi­jać, możesz rosnąć według wol­nej wo­li, masz w so­bie za­rod­ki wszel­kiego życia."
  Giovanni Pico della Mirandola

  kropka123@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję rocznicy!!
  "Myśli płoche,
  Szał młodości... chęć pustoty...
  Jednym słowem, coś bez celu,
  Jak to każde głupstwo prawie."
  Aleksander Fredro
  karka0912@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. Wszystkiego najlepszego, zostań tu jak najdłużej :)
  Z racji, że napisałaś o swoim lenistwie:
  „Lenistwo jest bardzo ciężką pracą i może być ogromnie męczące.” ~ James Frey
  hanka-cyganka@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam cytat:D
  "Zwykle obserwowałem daną osobę tylko raz. Ale w następnym tygodniu ciągle
  wracałem do Lindy. To nie chodziło o to, że była gorąca, albo miała w sobie cokolwiek
  interesującego. Większość ludzi z Tuttle wyjechała na obóz, albo wycieczkę po Europie. Więc jeśli bym chciał, mogłem oglądać kogoś nawet w Luwrze. Albo, co więcej,
  podglądać pod prysznicem masę dziewczyn na jakimś obozie - w porządku, zrobiłem to.
  Ale zwykle oglądałem, jak Lindy czyta. Nie mógłbym uwierzyć, że jest zdolna przeczytać tak dużo książek i to w lecie! Czasami czytając jakąś książkę śmiała się, a raz nawet płakała. Nie wiedziałem, jak ktoś może robić tyle szumu wokół zwykłych książek." - Bestia - Alex Flinn.
  Maila znasz:):) Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ojeju... A mnie wtedy tu nie było... :'(

  OdpowiedzUsuń

"Czas przemija, wypowiedziane słowo pozostaje..."