niedziela, 15 kwietnia 2012

[178] "Gorączka" Amy Meredith

Autorka: Amy Meredith
Tytuł oryginalny: Dark Touch #3: Fever
Seria: Dotyk Ciemności, tom 3
Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2011
Stron: 208Tym razem w Deepdene wybucha epidemia tajemniczej grypy. Pozornie zwykła choroba sprawia, że coraz więcej ludzi choruje, a nawet umiera, całe miasto zostaje objęte kwarantanną, a Luke i Eve są przekonani, że to sprawka demonów. Jednak czy demon umie wywołać coś takiego? Staje się bardzo możliwe, że tak.

Sytuacja podobna jak w poprzednich tomach. Tajemnicze niebezpieczeństwo, odkrycie demona, poszukiwanie sposobu na zabicie demona, ostatecznie zabicie demona. Proszę się nie irytować, że zdradziłam fabułę, bo zawsze jest identyczna, tylko demon inny. Dla fanek wątków miłosnych mamy Eve i Luke'a mieszkających pod jednym dachem - z powodu choroby pastora Luke nie mógł dalej mieszkać na plebanii.

Z tą serią to jest tak, że ciągle jest na jednym poziomie. Jak dla mnie "Gorączka" może być nawet ciut gorsza, na pewno jeszcze krótsza, ale zaskakujące zakończenie nadrabia całość. Coś mi się kojarzy, że tomów ma być wszystkich cztery... Cóż, jeśli dobrze mi się kojarzy to czekam na ostatni tom, zapowiada się ciekawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Czas przemija, wypowiedziane słowo pozostaje..."