niedziela, 15 kwietnia 2012

Konkurs ze Znakiem

Wydawnictwo Znak organizuje Akcję Świąteczną czyli innymi słowy - konkurs. I choć warunkiem uczestnictwa są przynajmniej 3 książki, aby zorganizować konkurs, ja byłam zainteresowana tylko jedną. Jednak dzięki uprzejmości pana Tomasza i tak mam dla Was książkę :)

Jest to "Obiecaj mi" Richard Paul EvansJej recenzję wkrótce ujrzycie na moim blogu, tymczasem już ogłaszam zasady konkursu.

1. Zadaniem konkursowym jest wklejenie w komentarzu pod tą notką cytatu (a więc chcę widzieć tytuł książki i autora, a przynajmniej autora, inaczej głos się nie liczy), który mówi o obietnicy/miłości/przyjaźni/wspomnieniach. Będę wdzięczna jeśli nie będą się powtarzały, a już w ogóle żeby nie było to na zasadzie "kopiuj-wklej" z komentarza wyżej.

2. Aby wziąć udział w konkursie zostawcie w komentarzu wraz z odpowiedzią nazwę bloga lub adres e-mail, abym mogła się skontaktować ze zwycięzcą.

3. Do wygrania jest jeden egzemplarz, który wyłonię drogą losowania wśród poprawnych zgłoszeń.

4. Zakończenie konkursu - 10.12.2011, sobota. Ogłoszenie wyników - dzień później.

5. Zastrzegam sobie prawo do odrzucenia niepoprawnych zgłoszeń. Ponadto jeśli w ciągu 3 dni nie otrzymam adresu zwycięzcy, losowanie odbędzie się ponownie.
 
Konkurs trwa od dzisiaj, nie od pojawienia się recenzji książki :) Tak więc... Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Czas przemija, wypowiedziane słowo pozostaje..."