niedziela, 15 kwietnia 2012

[075] "Dublerka" Ewa Bagłaj

Autorka: Ewa Bagłaj
Wydawnictwo: Świat książki
Stron: 304

Broszka po rozstaniu z Filipem i znalezieniu Lolity rozpoczyna nowe życie, studiując pedagogikę w Warszawie. Jednak świat znowu ją zaskakuje, gdyż przypadkiem trafia na plan słynnego serialu o policji konnej jako dublerka. Broszka jest zachwycona taką szansą.

Jednak na planie serialu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Znika jedna z aktorek, wybucha pożar na planie, ktoś podmienia atrapę broni na prawdziwą... Zagadkowe jest też zachowanie reżysera i odtwórcy głównej roli.

Broszka postanawia odkryć co się dzieje, a życia nie ułatwia jej własna rodzina, były chłopak Filip, a także kolega Kuba, który być może będzie kimś więcej?***

W zasadzie po "Broszce" miałam dość duże oczekiwania w stosunku do "Dublerki" i nie zawiodłam się. Książka czasami była troszkę zawiła i musiałam dokładnie czytać, ale tajemnica ciekawa, rozwiązania jeszcze lepsze i taki lekki kryminał z chęcią czytałam. Autorka wprowadziła nowych ciekawych bohaterów, rozwinęła też wątek tych znanych z poprzedniej części (czyt. Kuby ;)). Po tej książce mam wciąż mam wielką nadzieję, że powstanie trzecia część, bo byłabym zachwycona mogąc poznać dalsze przygody Broszki.

3 komentarze:

  1. kurcze strasznie fajnie opisujesz, zazdroszcze ci:)też sie nie moge doczekać kolejnej Broszki, bardzo wciąga

    OdpowiedzUsuń
  2. kocham to jedno zdanie z Dublerki: "najważniejszą i najtrudniejszą rolą w życiu do odegrania dla każdego jest odróżnić prawdziwą miłość od jej dublerki." love you kubuś:**** czekam na trójkę

    OdpowiedzUsuń
  3. zaciekawiłaś mnie tym opisem poszukam tej Dublerki. magda

    OdpowiedzUsuń

"Czas przemija, wypowiedziane słowo pozostaje..."